{23.12. 2011} Myself - Ve středu.. ve čtvrtek

23. prosince 2011 v 13:45 | LovelyRose
Ahoj! Protože jsem neměla čas (:D), dávám článek až dnes. Dnes musím uklízet - zítra je 24 -, což mi připomělo tohle --> VESELÉ VÁNOCE! a šťastný nový rok budu psát až bude :P :D. Mám lepší náladu než včera. Tohle je "myself" na středu a čtvrtek, takže jestli bude někoho zajímat :). V celém článku najdete fotky toho, co jsem si koupila v Praze ve středu.

Středa - Byli jsme se školou v kině, potom na výstavě a dál jsme měli ještě jenom hodinu Zeměpisu, docela dobré, ale Zemák jsme měli jako vždy stejný - psaní, psaní, psaní, poslouchání, psaní, psaní.. :D. Doma jsem se potom trochu připravila do Prahy (národní divadlo) a odjeli autobusem s ostatníma ze školy, co tam chtěli jéct. Minulý měsíc jsme tam taky jeli, ale z naší třídy jsem jenom já jela teď v prosinci, i když jsem tam byla v listopadu. Do celého článku se můžete podívat jaké dvě věci jsem si tam koupila v Gate :3. Jinak v národním divadle jsme byli na Louskáčkovi a byl to nádherný balet! Když se na začátku představení držela minuta ticha, jedny blbé holky z šesté třídy se tam hrozně smáli. Bože! Jsou vypatlané! :P :D

Čtvrtek - Včera jsme byli normálně ve škole, ale neučili jsme se. Měli jsme tam dobrý čaj, cukroví co jsme si přinesli a dávali si dárky. Pak jsme šli společně do restaurace, ve které jsem si objednala kuřecí (nevím co přesně :DD) s nivovou omáčkou. Ále přinesli mi společně s 2 kámoškama hovězí nudličky se sýrovou omáčkou a posypaný nivou. Ochutnala jsem to maso a (nekecám) málem jsem se pozvracela. Mě není špatně jen z jediného masa a to kuřecího. Pak jsem šla s kámoškou k jedné kámošce a byla tam hrozná sranda :D. To je vše ;).

Pardon, kdybych se snažila, napsala bych to lépe, ale celkem pospíchám. Protože půjdu ke kámošce ;). V celém článku máte slibované foto ;).


Takový ten dvojprstýnek, pokud chápete ;).

Moc se mi na něm líbí ta křídla a ten nápis :). Možná se Vám nelíbí, ale mě jo ;).

Náušničky k tomu :). Nebylo to zakoupený v sadě, ale jednotlivě.

Větší detail než na předchozí fotce :).

Mně se teda tyto výrobky líbí. Fotky byli focené na rychlo a úprava byla jenom přidání textu "LovelyRose" a "http://lovely-rose.blog.cz/" :D. Všechny výrobky jsou z Gate zakoupeny samostatně ;).
Fotky focené detailně.

LovelyRose
P.S.: Dnes tu čekejte určitě nějaký článek :).
 


Komentáře

1 S. S. | Web | 23. prosince 2011 v 13:51 | Reagovat

Není zač :) Mám tě tam ;) :D

2 denisa. denisa. | Web | 23. prosince 2011 v 14:48 | Reagovat

Ty se máš,taky bych jela ráda do Prahy:p

3 Michelle Michelle | Web | 23. prosince 2011 v 19:23 | Reagovat

taky hodně zdraví a štěstí ♥ :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.