{Recenze} Oriflame - VeryMe (lesk na rty: Pink me perfect)

5. prosince 2011 v 16:33 | LovelyRose


Včera jsem psala svou první recenzi, bohužel nastala blbá věc. Omylem jsem ji smazala, protože jsem mazala "rozepsané" a naskočil mi tam tento už zveřejněný článek. Takže jsem ji přepsala a zveřejňuji ji dnes ;). Promiňte jestli Vás odradila ta fotka, ale s grafikou chci teprve začínat :). Fotky jsem nafotila předevčírem na rychlo, abych toho druhý den moc neměla, ale bohužel :D, nemusela jsem to tak "odfláknout". Asi Vás nudím ;D.. takže: Pokud máte na spěch a nechcete si číst "rozpis", můžete se podívat jen na konec článku na "Stručné hodnocení na závěr" ;).(Omlouvám se za pozadí :D)
Průběžná cena: 119,- Kč
Průsvitný lesk po nanesení reaguje s přirozenou strukturou Vaší pleti a změní se na krásnou růžovou až červenou barvu. Po nanesení je průsvitný, ale během pár minut - opravdu ne dlouho - změní barvu. Barevný efekt je opravdu hodně dlouhotrvající - což je veliký bonus! Ale je pravda, že když to přeženeš, můžeš chytnout až moc tmavou a ne moc hezkou barvu, ale pokaždé když jsem použila jenom trošku, vytvořila se krásná barva. Miluji tu vůni po sladkých brusinkách :). Když si lesk (ať už úmyslně nebo ne) slíznete nebo utřete např. do ubrousku, barva stále zůstane na tvých rtech ještě hodně dlouho. Když jsem ho použila večer tak druhý den byla pořád tak úžasná barvička - takže tady je vidět, že je opravdu blbé když se lesk na rty přežene ;). Velmi mě překvapil a moc ráda ho používám. Je super, že splňuje vše, co má splňovat :).

Stručné hodnocení na závěr:
Sladká vůně po brusinkách
Je opravdu dlouhotrvající
Krásná barvička, která se hodí k Vaší pleti


Když se přežene nanesení, barva se Vám nemusí líbit a díky tomu, že je vysoce dlouhotrvající zůstane na rtech ještě déle v tom odstínu - proto doporučuji dávat si pozor kolik množství spotřebujete při nanesení ;)

+ důkaz, že je opravdu průhledný ještě na jedné fotce ;)


Snad se Vám líbí má první recenze a děkuji za přečtení :).

DON´T COPY PLEASE! Thank you.


P.S.: Pokud chcete dodat ještě dvě fotky jak vypadal po nanesení a po chvilce když už se změnila barva, není problém. Nafotila bych v nejbližší době a přidala jako "EDIT" ;).
Vaše LovelyRose


 


Anketa


Komentáře

1 Tyna* Tyna* | Web | 5. prosince 2011 v 16:57 | Reagovat

Nejdřív než se zeptáš na milion návodů, který bych nemohla udělat se podívej do rubriky návody a tam je máš! :D Je tam i to jak na ten vzorek..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.